* *
Legutóbb feltöltött
x3_022k.JPG
Yweel92 megtekintés2009. December 2.
x3_025k.JPG
bright102 megtekintés2009. December 2.
118016_1259432003b.jpg
125 megtekintés2009. December 2.
DSCF3356iwiw.JPG
Háttérkép94 megtekintés2009. December 2.
DSCF3354.JPG
Profilból94 megtekintés2009. December 2.
DSCF3355.JPG
Imádom ezt mutogatni az ódisoknak92 megtekintés2009. December 2.
DSCF3357.JPG
Imádom ezt mutogatni az ódisoknak89 megtekintés2009. December 2.
dsc_hiba3.JPG
GT1: Expert mode ABS szenzor hiba195 megtekintésNa ebben már jobban látszanak a részletek mint az elÅ‘bbi Basic képen.
Mit is ir:
- megbizhatatlan jeleket küld a jobb első ABS szenzor. Nem a négyszög jel hanem valami más. Lehet kábel hiba vagy szenzor hiba. Nekem az utóbbi volt csere és hiba törlés után elmúlt.
- DSC passively switched avagy inditás után nem lett kikapcsolva, nincs ABS control (reguláció alatt) mivel áll a kocsi és nem fékez ezér nincs féklámpa se nyomva és Brake Booster a vészfék erősités sincsen.
2009. November 29.
dsc_hiba1.JPG
GT1: ABS szenzor hiba Basic kép216 megtekintésAmikor meghibásodott a jobb elsÅ‘ ABS szenzor. Alap DIS kép róla.
Ebből nem látszanak a részletek
2009. November 29.
car_key_memory.JPG
NC-Expert89 megtekintés2009. November 29.
car_cey_memory.JPG
NC-Expert87 megtekintés2009. November 29.
tĂśm3.jpg
105 megtekintés2009. November 22.
3353 fájl 280 oldalon 88