|
|

Yweel92 megtekintés2009. December 2.
|
|

bright102 megtekintés2009. December 2.
|
|

125 megtekintés2009. December 2.
|
|

Háttérkép94 megtekintés2009. December 2.
|
|

Profilból94 megtekintés2009. December 2.
|
|

Imádom ezt mutogatni az ódisoknak92 megtekintés2009. December 2.
|
|

Imádom ezt mutogatni az ódisoknak89 megtekintés2009. December 2.
|
|

GT1: Expert mode ABS szenzor hiba195 megtekintésNa ebben már jobban látszanak a részletek mint az elÅ‘bbi Basic képen.
Mit is ir:
- megbizhatatlan jeleket küld a jobb első ABS szenzor. Nem a négyszög jel hanem valami más. Lehet kábel hiba vagy szenzor hiba. Nekem az utóbbi volt csere és hiba törlés után elmúlt.
- DSC passively switched avagy inditás után nem lett kikapcsolva, nincs ABS control (reguláció alatt) mivel áll a kocsi és nem fékez ezér nincs féklámpa se nyomva és Brake Booster a vészfék erősités sincsen.2009. November 29.
|
|

GT1: ABS szenzor hiba Basic kép216 megtekintésAmikor meghibásodott a jobb elsÅ‘ ABS szenzor. Alap DIS kép róla.
Ebből nem látszanak a részletek2009. November 29.
|
|

NC-Expert89 megtekintés2009. November 29.
|
|

NC-Expert87 megtekintés2009. November 29.
|
|

105 megtekintés2009. November 22.
|
|
| 3353 fájl 280 oldalon |
 |
 |
 |
 |
 |
88 |  |
 |
 |
 |
|